Keramický kochlík so stĺpom MARMO NERO

  • Výrobca: Taliansko
  • Kód produktu: Keramický kochlík so stĺpom MARMO NERO
  • Skladom
  • 294,00€
  • 278,40€

  • Bez DPH: 232,00€
  • Cena vo vernostných bodoch: 245

Keramický kochlík šedej mramorovej farby je lemovaný čiernou farbou. Okraje keramického kvetináča sú lemované striebornou farbou. Ozdobný črepník z keramiky je lesklého efektu šedej a čiernej farby. Jednoduchosť dodá stĺpu originalitu a eleganciu. Keramický ozdobný kvetináč je vyrobený v Taliansku, keramika je ručne maľovaná a tak ako na dizajne, aj na jej výrobe sa podpisuje rodinná dlhoročná fabrika v Taliansku, s ktorou dlhé roky spolupracuje aj Stile-Italiano di Pasquale Cannavo. Kochlík je maľovaný tak, aby výsledný efekt pôsobil ako mramor šedej farby, lem je čiernej farby a okraje striebornej farby. Kochlík je vhodné kombinovať s keramickým stĺpom, prezrite foto v galérii, kde nájdete vhodné kombinácie.

Kochlík alebo črepník si v našej kategórii KERAMICKÉ STĹPY a KERAMICKÉ KOCHLÍKY môžete zakúpiť samostatne alebo využite túto AKCIU a zakúpte si tento set za zvýhodnenú cenu.

Rozmer: priemer 40cm

Výška stĺpu: 80cm

Prezrite si tento katalóg a vyberte si vhodné keramické doplnky napríklad k tomuto keramickému kochlíku. K dispozícii sú keramické lampy, keramické kochlíky, keramické fotorámy, keramické popolníky, keramické misky na ovocie, všeto sa dá vyrobiť farebne podľa vašej predstavy.Črepník je rebrovaný.

Materiál: talianska keramika

Farba:biela, dekorácia strieborná

Neprehliadnite: V prípade ak sa vám stĺp páči, ale nevyhovuje vám práve táto farba, neváhajte nás kontaktovať 0948 59 79 89 alebo info@stile-italiano.sk a dohodneme sa na výrobe farebného prevedenia podľa vašej predstavy.


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie