O nás

Vitajte na stránkach nášho eshopu zameraného na predaj kvalitnej, originalnej a ručne maľovanej talianskej keramiky!

  1. Hľadáte originalitu pre vašu spoločenskú udalosť?
  2. Hľadáte kvalitnú keramiku, ktorá spestrí vaše dni?
  3. Máte radi odlíšiť každodennú stolovaciu rutinu a vložiť napr. váš obed do krásneho stolovacieho setu?
  4. Túžite po niečom inom a originálnom?
  5. Máte chuť si spríjemniť grilovačku originálnym podnosom alebo dokonca sadou tanierov na tému?
  6. Či zháňate darček pre osobu, na ktorej vám záleží?

Už nemusíte viac prehľadávať internetové stránky, ste na správnej adrese! TALIANSKA SK, s. r. o. má všetko, čo potrebujete. Pohodlne sa usaďte a s chuťou sa pustite do vyberania.

Všetok tovar, ktorý máme pre vás v ponuke, je priamo z Talianska a môžete si ho prezrieť aj v pokoji vášho domova, objednať a my vám ho doručíme dobierkou od 6€, alebo ak ste z Bratislavy a blízučkého okolia, doručenie až k vám domov zadarmo!

       

 

Konateľom spoločnosti je rodený talian Pasquale Cannavo, ktorý typickú a originálnu taliansku keramiku predstavuje aj na slovenskom trhu. Ambulantný predaj je v Taliansku veľmi obľúbený a má svoju históriu. Pasquale je piatou generáciou, ktorý pokračuje v rodinnej tradícii a ambulantný predaj neopustil ani po príchode na Slovensko. Pestrosť našej keramiky a jej široká využiteľnosť vás určite zaujme. Sortiment neostáva len pri keramických miskách, tanieroch, podnosoch, ale posúvame sa aj do domácnosti ako takej. To svoje každý určite nájde v keramických svietidlách, keramických stĺpoch, keramických stoloch, keramických vázach, keramických amforách, v keramických fotorámoch a v doplnkoch.

TALIANSKA SK, s. r. o. sa bude starať o vašu spokojnosť, lebo cieľom je nielen zaujať, ale aj zanechať príjemnú skúsenosť, spokojnosť a hlavne radosť zo zakúpeného... Nájdite si svoje pohodlie a predstavivosť o talianskej domácnosti možno aj pri šálke dobrej kávičky a oddajte sa talianskej atmosfére...krásne nakupovanie...

pokus Link to Google.comSome errors occurred on this page. Click to see details.